İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI TEMEL İLKELERİ


ASFAT, millî ihtiyaçları azami seviyede karşılamak, elde ettiği gelirle askeri fabrika ve tersanelerin modernizasyonunu gerçekleştirmek, ihracat performansını en üst düzeye çıkarmak ve yüksek teknoloji ürünlerini millî güce ve ekonomiye kazandırmak amacına odaklanarak çalışan MSB bağlısı özel bir şirkettir.

Yukarıda özetlenen temel amaçları doğrultusunda, takım arkadaşlarını özverili, idealist, azimli, kendine ve vatanına artı değer katma fikrine sahip kişiler arasından seçer.

En önemli sermayesi, uluslararası tecrübeye sahip, alanında yetkin ve donanımlı insan kaynağı olan ASFAT, aynı zamanda bir okuldur. Tecrübenin en değerli hazine olduğu bilinciyle, çalışanlarının bilgi birikimi ve deneyimlerini yeni kuşaklara aktarmayı kendine «ilke» edinmiştir.

ASFAT, insanı bir «değer» olarak görür. Genç veya tecrübeli ayrımı yapmaksızın, çalışanına yatırım yapar, çalışanının kişisel ve mesleki gelişimlerine önem verir; insana yapılan yatırımın ülkeye katacağı artı değerin farkındadır.

ASFAT, çalışanlarına yönelik uygulamalarda gelenekten gelen ilhamla, yenilikçi ve güncel yaklaşımla hareket eder.

Fırsat eşitliğine inanır ve her türlü ayrımcılığa karşıdır. ASFAT, insan kaynakları uygulamalarını adil ve şeffaf olarak etik ilkeler çerçevesinde yürütür.

Alanında dünya markası paydaşlar ile birlikte çalışan ASFAT, takım arkadaşlarına eşsiz bir iş deneyimi sunarak, saygın ve güçlü bir şirkette çalışıyor olmanın haklı gururunu hissettirir.


ASFAT'TA BİR KARİYER Mİ HEDEFLİYORSUN?


Aşama
1

ASFAT’ta kariyer yolculuğuna başlamak için öncelikle sistemimiz üzerinden özgeçmiş oluşturmalısın.

Aşama
2

Özgeçmiş oluşturduktan sonra, kriterlerini sağladığını düşündüğün açık pozisyona veya Genel Başvuru ilanına başvurabilirsin

Aşama
3

Özgeçmişinin açık pozisyona uygun olması halinde tarafına iletilecek Kişilik Envanteri Testi ile Yabancı Dil Yeterlilik Sınavını tamamlamalısın.

Aşama
4

İK mülakatında kendini yakından tanıtma fırsatı bulacaksın.

Aşama
5

İK mülakatı sonucuna göre, pozisyonun gerektirdiği; Genel Yetenek Sınavı, Teknik Mülakat / Sınav ve Uygulamalardan biri ya da bir kaçına dahil olacaksın.

Aşama
6

Tüm bu süreçleri başarıyla tamamladıysan Komisyon Mülakatımızda bilgi birikimini, tecrübeni, kişiliğini ve yetkinliklerini gösterme fırsatı bulacaksın.

Aşama
7

Sana bir iş teklifimiz olacak.